Israel Bridge Federation's results website - התאגדות ישראלית לברידג' אתר התוצאות 
דו"ח נקודות אמן
אנטין דוד
מס. חבר: 3524תואר: רב אמן ארדסניף: ת"א - בית הלוחם אפקה

נכון לתאריך: 26-10-21מקומיותארציותבינ"למשוקלל
  ניקוד מעודכן(לא סופי) 22,7101,8146544,100
  ניקוד דרוש לתואר הבא:(רב אמן כסף) .186353,610
תאריךשם התחרותנקודות אמן זמניות נקודות אמן זמניות:
תחרויות שזמן הערעורים עליהן טרם עבר או שעדיין לא נבדקו ואושרו
מקומיותארציותבינ"למשוקלל הסבר על חישוב ניקוד משוקלל
נקודות האמן מחושבות באופן הבא:
נקודת אמן מקומית = 1 נק' בשקלול
נקודת אמן ארצית = 10 נק' בשקלול
נקודת אמן בינ"ל = 50 נק' בשקלול
26-10-2021#18069 Pairs avivim carmel מושב 1 (ת"א - אביבים)2..2
26-10-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
26-10-2021ימי שלישי ערב מושב 4 (ת"א - בית הלוחם אפקה)10..10
26-10-2021ימי שלישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
25-10-2021אביבים כרמל ברומטר שני אחהצ מושב 4 (ת"א - אביבים)1..1
25-10-2021אביבים כרמל ברומטר שני אחהצ בונוס (ת"א - אביבים)....
23-10-2021אביבים כרמל שבת אחהצ מושב 4 (ת"א - אביבים)7..7
23-10-2021סימולטנית אונליין 23.10.21 מושב 1 (התאגדות ישראלית לברידג).1.10
21-10-2021תחרות BBO חמישי אחהצ מושב 3 (ת"א - אביבים)4..4
21-10-2021ימי חמישי ערב מושב 3 (ת"א - בית הלוחם אפקה)10..10
20-10-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)....
19-10-2021ימי שלישי ערב מושב 3 (ת"א - בית הלוחם אפקה)5..5
18-10-2021אביבים כרמל ברומטר שני אחהצ מושב 3 (ת"א - אביבים)5..5
17-10-2021אביבים כרמל ראשון אחהצ מושב 3 (ת"א - אביבים)6..6
14-10-2021תחרות BBO חמישי אחהצ מושב 2 (ת"א - אביבים)7..7
14-10-2021ימי חמישי ערב מושב 2 (ת"א - בית הלוחם אפקה)7..7
13-10-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)....
12-10-2021אביבים כרמל שלישי אחה"צ אוקטובר מושב 2 (ת"א - אביבים)2..2
12-10-2021ימי שלישי ערב מושב 2 (ת"א - בית הלוחם אפקה)2..2
10-10-2021אביבים כרמל ראשון אחהצ מושב 2 (ת"א - אביבים)3..3
10-10-2021סימולטנית ארצית אוקטובר 2021 - משוקלל מושב 1 (התאגדות ישראלית לברידג).5.50
10-10-2021סימולטנית ארצית אוקטובר 2021 - משוקלל מושב 1 (התאגדות ישראלית לברידג)14..14
09-10-2021אביבים כרמל שבת אחהצ מושב 2 (ת"א - אביבים)3..3
08-10-2021שישי אחהצ ברומטר אוקטובר מושב 2 (חיפה כרמל)....
07-10-2021תחרות BBO חמישי אחהצ מושב 1 (ת"א - אביבים)2..2
07-10-2021ימי חמישי ערב מושב 1 (ת"א - בית הלוחם אפקה)7..7
06-10-2021#73043 Ind. avivim carmel מושב 1 (ת"א - אביבים)2..2
05-10-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)....
05-10-2021ימי שלישי ערב מושב 1 (ת"א - בית הלוחם אפקה)12..12
03-10-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)3..3
02-10-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)....
01-10-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שישי-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)2..2
תאריךשם התחרותנקודות שנבדקו ואושרו22,5941,8086543,924
30-09-2021ימי חמישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)2..2
30-09-2021ימי חמישי ערב מושב 3 (ת"א - בית הלוחם אפקה)7..7
30-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-חמישי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)3..3
30-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-חמישי-16:00 מושב 4 (פ"ת - אם המושבות)....
29-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)6..6
29-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 מושב 4 (פ"ת - אם המושבות)4..4
28-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)4..4
27-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שני-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)5..5
27-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שני-16:00 מושב 4 (פ"ת - אם המושבות)2..2
26-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
26-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 מושב 4 (פ"ת - אם המושבות)....
25-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
24-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שישי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)3..3
24-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שישי-16:00 מושב 4 (פ"ת - אם המושבות)....
23-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-חמישי-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)2..2
22-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)5..5
21-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)5..5
20-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שני-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)4..4
19-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)2..2
17-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שישי-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)....
14-09-2021יום שלישי ערב מושב 1 (ת"א - בית הלוחם אפקה)9..9
14-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)....
13-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שני-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)2..2
12-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)....
11-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)2..2
09-09-2021ימי חמישי ערב מושב 2 (ת"א - בית הלוחם אפקה)16..16
09-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-חמישי-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)....
08-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)3..3
07-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)....
05-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)4..4
04-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)2..2
03-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שישי-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)1..1
02-09-2021ימי חמישי ערב מושב 1 (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
02-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-חמישי-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)5..5
01-09-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)3..3
31-08-2021ימי שלישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
31-08-2021ימי שלישי ערב מושב 5 (ת"א - בית הלוחם אפקה)4..4
31-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
31-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 מושב 5 (פ"ת - אם המושבות)2..2
30-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שני-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
30-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שני-16:00 מושב 5 (פ"ת - אם המושבות)....
29-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
29-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 מושב 5 (פ"ת - אם המושבות)....
28-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)5..5
28-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-16:00 מושב 4 (פ"ת - אם המושבות)4..4
27-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שישי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
26-08-2021ימי חמישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
26-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-חמישי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
25-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
22-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 מושב 4 (פ"ת - אם המושבות)....
21-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)5..5
20-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שישי-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)....
19-08-2021ימי חמישי ערב מושב 3 (ת"א - בית הלוחם אפקה)6..6
19-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-חמישי-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)1..1
18-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)3..3
17-08-2021ימי שלישי ערב מושב 3 (ת"א - בית הלוחם אפקה)13..13
17-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)....
15-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)4..4
14-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)2..2
13-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שישי-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)....
12-08-2021ימי חמישי ערב מושב 2 (ת"א - בית הלוחם אפקה)4..4
12-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-חמישי-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)2..2
10-08-2021ימי שלישי ערב מושב 2 (ת"א - בית הלוחם אפקה)16..16
10-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)....
08-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)....
07-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)3..3
06-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שישי-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)....
05-08-2021ימי חמישי ערב מושב 1 (ת"א - בית הלוחם אפקה)5..5
05-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-חמישי-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)....
04-08-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)....
03-08-2021ימי שלישי ערב מושב 1 (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
31-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-20:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
30-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שישי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
30-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שישי-16:00 מושב 5 (פ"ת - אם המושבות)2..2
29-07-2021ימי חמישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
29-07-2021ימי חמישי ערב מושב 5 (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
29-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-חמישי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
29-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-חמישי-16:00 מושב 5 (פ"ת - אם המושבות)1..1
28-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
28-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 מושב 4 (פ"ת - אם המושבות)2..2
27-07-2021ימי שלישי בבית הלוחם בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
27-07-2021ימי שלישי בבית הלוחם מושב 4 (ת"א - בית הלוחם אפקה)12..12
27-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
27-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 מושב 4 (פ"ת - אם המושבות)1..1
26-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שני-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
26-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שני-16:00 מושב 4 (פ"ת - אם המושבות)5..5
25-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 בונוס (פ"ת - אם המושבות)....
25-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 מושב 4 (פ"ת - אם המושבות)1..1
24-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-20:00 מושב 4 (פ"ת - אם המושבות)5..5
16-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שישי-16:00 מושב 3 (פ"ת - אם המושבות)2..2
14-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-רביעי-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)2..2
13-07-2021ימי שלישי בבית הלוחם מושב 2 (ת"א - בית הלוחם אפקה)17..17
13-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שלישי-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)3..3
11-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-ראשון-16:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)3..3
10-07-2021מושבות-פולג-רמה"ש-השרון-שבת-20:00 מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)8..8
  נקודות אמן - יתרת פתיחה22,3501,8086543,680
הסבר על שיטת התאריםהסבר על הדוח