רשימת מנה"ת מוסמכים ע"י ההתאגדות הישראלית לברידג'

מעודכן לתאריך 27/06/22

מנהל תחרות בכיר (4)
יכולים לשמש כמנהלי תחרויות אחראים באירועים כגון פסטיבל, ליגות, משחקי מבחן
וכן אליפויות ישראל.מוסמכים לחנוך מועמדים למנהלי תחרויות במועדון.
צפוןמרכזדרום
עמית אסף
עמית מיכה
בן דוד יובל
ידלין ישראל
לוי איתן
שזיפי אילן
אבנר ברי
בן ארויה אביבה
 
מנהל תחרות ארצי (3)
מוסמכים לנהל תחרויות עם נקודות אמן ארציות וכן לשמש כמנהל תחרויות באירועים כגון פסטיבל, ליגות (ב-ארצית) ואליפויות ישראל.
צפוןמרכזדרום
מנור משה טלית חיים (בגמלאות)
פיטרס דירק
רייכמן יוסי
רפפורט דוד
גרינבאום ליאוניד
מיוחס מושיקו
עזרי אייל
שחר קובי
שיפטן דרור
שמעוני יחיאל
 
מנהל תחרות מוסמך (2)
מוסמכים לניהול תחרויות סימולטניות בסניפים וגם לנהל סקציות בתחרות ארצית המנוהלת על ידי מנהל תחרות ארצי.
צפוןמרכזדרום
אלון אלכס
בן דרור אריאל
בר-און יובל
גל צבי
גרינשטיין רעיה
הרץ ראובן
לביאנו דן
לוי שלמה
מונטאנו אאורליה
רז עופר
שפרונג הנרי
שרו חורחה
ברקי ליברמן רות
גלעדי מיכאל
טושר רועי
טרגן אברהם
ידלין דורון
ישראלי דן
מורן אורית
מינץ ורד
מינץ יעקב
מירום אהרון
נחום ארז
סדיס גובינה
ספייר אלברט
ספינקה גילי
פז מרדכי
צדיק מוטי
קראוסהר יהודה
קרמר שמואל
קשאוזק יאנוש
שפיר ערן
אופיר גלעד
זייטמן מגי
מיוחס יעקב
ניימן עירית
סגל מרדכי
סוביק מאיה
פיברט יוסף
פרוז איתי
פרוז משה
רוטבלט מרטין
שגב חן
 
מנהל תחרות (1)
מוסמכים לנהל תחרויות מקומיות במועדון
צפוןמרכזדרום
ארזיל אתי
בן יהודה יהודית
בן מרדכי עמירה
בן-דוד דני
בנישטי משה
בסט יצחק
ברקוביץ אריה
דניאלי מיכה
הוכברג אבלין
הירש אדה
הפטקה מיכאל
הרץ צפורה
ורד נח
זק יניב
טופז דוד
טל ברוך
טל ישראל
לחמן מיכה
סרנצקי שרה
עוגב גבריאל
עומר זך
צביאלי רות
צבעוני פנחס
צורי נסים
קליין גד
רוטשילד חנן
רייך ריקרדו
שחר אשר
שניידר יורם
אברנוק חוה
אילת מיכאל
אילת מלכה
איתן מוניה
ארנון גדי
בלס יהודית
בלס רמי
בן בסט גדי
בריפמן אפרים
בריפמן מיכאל
בשביץ ראובן
גיא חנה
גינוסר איתמר
גינוסר אלדד
גל יוסי
גלעדי ירון
גלפסקי יצחק
גרייצר נורית
דינטי אריה
הכרמלי אמליה
וישניצקי מירי
טילוביץ יצחק
טרמין שרה
ינר יובל
כהן שירה
לובינסקי יובל
לונשטיין אילנה
ליבוביץ אוה
ליבסטר בני
ליברמן ברק
לידור אורן
לנג שורה
לנגי אסף
מאור נורית
מאירוביץ מיקי
מנחם אבינועם
מרקוביץ אלכסנדר
מרקוביץ פנינה
נובינסקי אדם
נוה נורית
סגל פרנקה
סטניצקי דורית
עדן יעל
עסיס רויטל
פאור שירי
פין מלקולם
פכטמן רון
צורניי מיכאל
צמח יפה
קונר מאיר
קליין מיקי
קליין עודד
קסבי אירית
רותם אריה
ריזנברג אורלי
שנבל יגאל
שניידר אבי
תשובה נסים
אינדיג אופיר
בבאי מאיר
בנימין שושנה
בסקין בן
ברקמן מאיר
גבעון אברהם
גל-אור אלכס
גראפי עירית
וורך יגאל
וקס גל
זינגר דן
זלצמן בנימין
טולדנו רפאל
ירליפ פנינה
כהן חיים
כץ אברהם
לב ברוך
לוי אשר
לוינסון שלמה
לזר נעמי
לשם דורית
מאיר אוריה
מזרה יונה
ניימן יוסף
סמדר משה
עצמוני עוזי
פוקס איזבלה
פיברט גל
צדיק ארז
רובינשטיין שמיל
רוזנבלום אברהם
רז אמנון
רפאלי דוד
שונק שושנה
שלום דניאל