דו"ח נקודות אמן
גלברד מרדכי
מס. חבר: 612תואר: רב אמן בינלאומי כסףסניף: נהריה - לב הצפון

נכון לתאריך: 14-11-19מקומיותארציותבינ"למשוקלל
  ניקוד מעודכן(לא סופי) 66,78213,2493,011349,822
תאריךשם התחרותנקודות אמן זמניות נקודות אמן זמניות:
תחרויות שזמן הערעורים עליהן טרם עבר או שעדיין לא נבדקו ואושרו
מקומיותארציותבינ"למשוקלל הסבר על חישוב ניקוד משוקלל
נקודות האמן מחושבות באופן הבא:
נקודת אמן מקומית = 1 נק' בשקלול
נקודת אמן ארצית = 10 נק' בשקלול
נקודת אמן בינ"ל = 50 נק' בשקלול
13-11-2019ימי רביעי ערב פרס כספי מושב 2 (רמת השרון)3..3
11-11-2019תחרות שני בוקר נובמבר מושב 2 (ת"א - אביבים)8..8
11-11-2019שני ערב אוקטובר מושב 4 (רמת השרון)7..7
10-11-2019סימולטנית ארצית נובמבר 2019 - מושב 1 (התאגדות ישראלית לברידג).5.50
10-11-2019סימולטנית תוצאות ביניים מושב 1 (רמת השרון)22..22
09-11-2019זוגות Top-Bottom - אילת 2019 מושב 1 (פסטיבל הים האדום)15..15
09-11-2019זוגות Top-Bottom - אילת 2019 מושב 2 (פסטיבל הים האדום)....
09-11-2019זוגות Top-Bottom - אילת 2019 בונוס (פסטיבל הים האדום).2.20
08-11-2019זוגות מעורבים - אילת 2019 מושב 2 (פסטיבל הים האדום)1..1
08-11-2019זוגות מעורבים - אילת 2019 בונוס (פסטיבל הים האדום).4190
07-11-2019זוגות מעורבים - אילת 2019 מושב 1 (פסטיבל הים האדום)19..19
04-11-2019תחרות שני בוקר נובמבר מושב 1 (ת"א - אביבים)2..2
04-11-2019שני ערב אוקטובר מושב 3 (רמת השרון)5..5
03-11-2019תחרות ברומטר 03-11-19 מושב 1 (ת"א - כיכר המדינה)9..9
תאריךשם התחרותנקודות שנבדקו ואושרו66,69113,2383,010349,571
31-10-2019ימי חמישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)10..10
31-10-2019ימי חמישי ערב מושב 5 (ת"א - בית הלוחם אפקה)6..6
29-10-2019ימי שלישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)13..13
29-10-2019ימי שלישי ערב מושב 3 (ת"א - בית הלוחם אפקה)14..14
28-10-2019שני ערב אוקטובר מושב 2 (רמת השרון)12..12
27-10-2019תחרות חדשה 27-10-19 מושב 1 (ת"א - כיכר המדינה)16..16
26-10-2019שבת החדשה אוקטובר מושב 3 (פולג- ברידג' פוינט)11..11
24-10-2019ימי חמישי ערב מושב 4 (ת"א - בית הלוחם אפקה)10..10
23-10-2019ימי רביעי ערב אוקטובר-פרס כספי מושב 3 (רמת השרון)16..16
22-10-2019ימי שלישי ערב מושב 2 (ת"א - בית הלוחם אפקה)17..17
19-10-2019שבת החדשה אוקטובר מושב 2 (פולג- ברידג' פוינט)6..6
16-10-2019ימי רביעי ערב אוקטובר-פרס כספי מושב 2 (רמת השרון)12..12
15-10-2019ימי שלישי ערב מושב 1 (ת"א - בית הלוחם אפקה)8..8
14-10-2019חד פעמיות חגים מושב 2 (פולג- ברידג' פוינט)5..5
03-10-2019ימי חמישי ערב מושב 1 (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
02-10-2019ימי רביעי ערב אוקטובר-פרס כספי מושב 1 (רמת השרון)16..16
28-09-2019ארצית סוף שנה בככר המדינה בונוס (ת"א - כיכר המדינה).3.30
28-09-2019ארצית סוף שנה בככר המדינה מושב 1 (ת"א - כיכר המדינה)3..3
26-09-2019ימי חמישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
25-09-2019ימי רביעי ערב בונוס (רמת השרון)10..10
25-09-2019ימי רביעי ערב מושב 4 (רמת השרון)7..7
24-09-2019ימי שלישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
24-09-2019ימי שלישי ערב מושב 3 (ת"א - בית הלוחם אפקה)4..4
23-09-2019שני בוקר - ספטמבר בונוס (ת"א - אביבים)....
23-09-2019שני בוקר - ספטמבר מושב 4 (ת"א - אביבים)17..17
22-09-2019סימולטנית ארצית ספטמבר 2019 - מושב 1 (התאגדות ישראלית לברידג)12.21
19-09-2019ימי חמישי ערב מושב 3 (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
18-09-2019ימי רביעי ערב מושב 3 (רמת השרון)9..9
05-09-2019ימי חמישי ערב מושב 1 (ת"א - בית הלוחם אפקה)14..14
04-09-2019ימי רביעי ערב מושב 1 (רמת השרון)10..10
02-09-2019תחרות שני בוקר ספטמבר מושב 1 (ת"א - אביבים)15..15
01-09-2019תחרות ברומטר 01-09-19 מושב 1 (ת"א - כיכר המדינה)6..6
29-08-2019ימי חמישי ערב אוגוסט בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
28-08-2019ימי רביעי ערב פרס כספי-אוגוסט בונוס (רמת השרון)....
27-08-2019ימי שלישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)28..28
27-08-2019ימי שלישי ערב מושב 5 (ת"א - בית הלוחם אפקה)2..2
26-08-2019ימי שני בערב בונוס (רמת השרון)....
26-08-2019שני בוקר - אוגוסט בונוס (ת"א - אביבים)18..18
26-08-2019שני בוקר - אוגוסט מושב 4 (ת"א - אביבים)13..13
21-08-2019ימי רביעי ערב פרס כספי-אוגוסט מושב 2 (רמת השרון)15..15
20-08-2019ימי שלישי ערב מושב 4 (ת"א - בית הלוחם אפקה)18..18
16-08-2019ארצית ההגנה רעננה בונוס (רעננה - ההגנה).2.20
16-08-2019ארצית ההגנה רעננה מושב 1 (רעננה - ההגנה)1..1
16-08-2019ארצית ההגנה רעננה מושב 2 (רעננה - ההגנה)6..6
15-08-2019ימי חמישי ערב אוגוסט מושב 3 (ת"א - בית הלוחם אפקה)11..11
14-08-2019סימולטנית יום ד' ערב אוגוסט 20 מושב 1 (התאגדות ישראלית לברידג)255.75
13-08-2019ימי שלישי ערב מושב 3 (ת"א - בית הלוחם אפקה)12..12
12-08-2019שני בוקר - אוגוסט מושב 2 (ת"א - אביבים)15..15
10-08-2019גביע הקיץ ברמת השרון בונוס (רמת השרון).3.30
10-08-2019גביע הקיץ ברמת השרון מושב 1 (רמת השרון)2..2
08-08-2019ימי חמישי ערב אוגוסט מושב 2 (ת"א - בית הלוחם אפקה)8..8
07-08-2019ימי רביעי ערב פרס כספי-אוגוסט מושב 1 (רמת השרון)10..10
06-08-2019ימי שלישי ערב מושב 2 (ת"א - בית הלוחם אפקה)8..8
05-08-2019ימי שני בערב מושב 2 (רמת השרון)6..6
05-08-2019שני בוקר - אוגוסט מושב 1 (ת"א - אביבים)8..8
02-08-2019ימי שישי אחה"צ - אוגוסט 2019 מושב 1 (ת"א - כיכר המדינה)19..19
  נקודות אמן - יתרת פתיחה66,19813,2233,010348,928
הסבר על שיטת התאריםהסבר על הדוח