דו"ח נקודות אמן
מרקוס עמירם
מס. חבר: 13526תואר: רב אמן ארדסניף: כפר סבא

נכון לתאריך: 14-11-19מקומיותארציותבינ"למשוקלל
  ניקוד מעודכן(לא סופי) 10,7971,8628533,667
  ניקוד דרוש לתואר הבא:(רב אמן כסף) .138152,130
תאריךשם התחרותנקודות אמן זמניות נקודות אמן זמניות:
תחרויות שזמן הערעורים עליהן טרם עבר או שעדיין לא נבדקו ואושרו
מקומיותארציותבינ"למשוקלל הסבר על חישוב ניקוד משוקלל
נקודות האמן מחושבות באופן הבא:
נקודת אמן מקומית = 1 נק' בשקלול
נקודת אמן ארצית = 10 נק' בשקלול
נקודת אמן בינ"ל = 50 נק' בשקלול
12-11-2019זוגות IMP מושב 2 (פסטיבל הים האדום)....
12-11-2019זוגות IMP בונוס (פסטיבל הים האדום)....
11-11-2019זוגות IMP מושב 1 (פסטיבל הים האדום)....
10-11-2019סימולטנית נובמבר 2019 באילת מושב 1 (פסטיבל הים האדום)....
10-11-2019סימולטנית ארצית נובמבר 2019 - מושב 1 (התאגדות ישראלית לברידג).3.30
09-11-2019זוגות Top-Bottom - אילת 2019 מושב 1 (פסטיבל הים האדום)5..5
09-11-2019זוגות Top-Bottom - אילת 2019 מושב 2 (פסטיבל הים האדום)7..7
09-11-2019זוגות Top-Bottom - אילת 2019 בונוס (פסטיבל הים האדום).3.30
08-11-2019זוגות מעורבים - אילת 2019 מושב 2 (פסטיבל הים האדום)2..2
08-11-2019זוגות מעורבים - אילת 2019 בונוס (פסטיבל הים האדום).72170
07-11-2019זוגות מעורבים - אילת 2019 מושב 1 (פסטיבל הים האדום)30..30
05-11-2019ימי שלישי ערב מושב 1 (ת"א - בית הלוחם אפקה)2..2
03-11-2019מוקדמות אליפות IMP בכפר סבא מושב 2 (כפר סבא)2..2
02-11-2019תחרות ארצית - נובמבר 2019 - קא מושב 1 (ראשל"צ - מרכז ספורט )2..2
02-11-2019תחרות ארצית - נובמבר 2019 - קא מושב 2 (ראשל"צ - מרכז ספורט )....
02-11-2019תחרות ארצית - נובמבר 2019 - קא בונוס (ראשל"צ - מרכז ספורט )....
תאריךשם התחרותנקודות שנבדקו ואושרו10,7471,8498333,387
29-10-2019ימי שלישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)7..7
29-10-2019ימי שלישי ערב מושב 3 (ת"א - בית הלוחם אפקה)7..7
27-10-2019מוקדמות אליפות IMP בכפר סבא מושב 1 (כפר סבא)5..5
22-10-2019ימי שלישי ערב מושב 2 (ת"א - בית הלוחם אפקה)14..14
15-10-2019ימי שלישי ערב מושב 1 (ת"א - בית הלוחם אפקה)3..3
12-10-2019ארצית סניף פתח תקווה ע"ש יוני בונוס (פ"ת - אם המושבות).1.10
12-10-2019ארצית סניף פתח תקווה ע"ש יוני מושב 1 (פ"ת - אם המושבות)1..1
12-10-2019ארצית סניף פתח תקווה ע"ש יוני מושב 2 (פ"ת - אם המושבות)1..1
11-10-2019ארצית על שם שייע ליבסטר בונוס (כ"ס - השרון).3.30
11-10-2019ארצית על שם שייע ליבסטר מושב 1 (כ"ס - השרון)5..5
11-10-2019ארצית על שם שייע ליבסטר מושב 2 (כ"ס - השרון)1..1
06-10-2019גביע החגים 2019 בונוס (כפר סבא)....
28-09-2019ארצית סוף שנה בככר המדינה בונוס (ת"א - כיכר המדינה)....
28-09-2019ארצית סוף שנה בככר המדינה מושב 1 (ת"א - כיכר המדינה)....
27-09-2019ארצית על שפ בריאן זייטמן בונוס (י"ם - מרכז הברידג' )....
27-09-2019ארצית על שפ בריאן זייטמן מושב 1 (י"ם - מרכז הברידג' )....
24-09-2019ימי שלישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
24-09-2019ימי שלישי ערב מושב 3 (ת"א - בית הלוחם אפקה)....
22-09-2019סימולטנית ארצית ספטמבר 2019 - מושב 1 (התאגדות ישראלית לברידג)176.77
15-09-2019גביע החגים 2019 מושב 2 (כפר סבא)21..21
14-09-2019משחקי דורות 2019 בונוס (התאגדות ישראלית לברידג).1.10
14-09-2019משחקי דורות 2019 מושב 1 (התאגדות ישראלית לברידג)1..1
14-09-2019משחקי דורות 2019 מושב 2 (התאגדות ישראלית לברידג)....
01-09-2019גביע קיץ 2019 בונוס (כפר סבא)12..12
01-09-2019גביע קיץ 2019 מושב 9 (כפר סבא)....
30-08-2019סוף הקיץ במועדון רמת השרון בונוס (רמת השרון).3.30
30-08-2019סוף הקיץ במועדון רמת השרון מושב 1 (רמת השרון)....
30-08-2019סוף הקיץ במועדון רמת השרון מושב 2 (רמת השרון)16..16
27-08-2019ימי שלישי ערב בונוס (ת"א - בית הלוחם אפקה)5..5
27-08-2019ימי שלישי ערב מושב 5 (ת"א - בית הלוחם אפקה)13..13
26-08-2019תוצאות כלליות לברומטר - אוגוסט בונוס (ת"א - אביבים)....
25-08-2019גביע קיץ 2019 מושב 8 (כפר סבא)2..2
24-08-2019ארצית במועדון רחובות בונוס (רחובות).3.30
24-08-2019ארצית במועדון רחובות מושב 1 (רחובות)2..2
24-08-2019ארצית במועדון רחובות מושב 2 (רחובות)4..4
23-08-2019ארצית לזכר נורית ונח מעוז - יר בונוס (ירושלים).4.40
23-08-2019ארצית לזכר נורית ונח מעוז - יר מושב 1 (ירושלים)9..9
23-08-2019ארצית לזכר נורית ונח מעוז - יר מושב 2 (ירושלים)6..6
20-08-2019ימי שלישי ערב מושב 4 (ת"א - בית הלוחם אפקה)18..18
18-08-2019גביע קיץ 2019 מושב 7 (כפר סבא)....
16-08-2019ארצית ההגנה רעננה בונוס (רעננה - ההגנה).1.10
16-08-2019ארצית ההגנה רעננה מושב 1 (רעננה - ההגנה)1..1
16-08-2019ארצית ההגנה רעננה מושב 2 (רעננה - ההגנה)1..1
14-08-2019סימולטנית יום ד' ערב אוגוסט 20 מושב 1 (התאגדות ישראלית לברידג)1513.145
12-08-2019ברומטר 12/08 מושב 1 (ת"א - אביבים)27..27
11-08-2019גביע קיץ 2019 מושב 6 (כפר סבא)9..9
10-08-2019גביע הקיץ ברמת השרון בונוס (רמת השרון).4.40
10-08-2019גביע הקיץ ברמת השרון מושב 1 (רמת השרון)5..5
09-08-2019ארצית אוגוסט מכללת הברידג רחוב בונוס (מועדון הברידג' רחובות).9.90
09-08-2019ארצית אוגוסט מכללת הברידג רחוב מושב 1 (מועדון הברידג' רחובות)15..15
09-08-2019ארצית אוגוסט מכללת הברידג רחוב מושב 2 (מועדון הברידג' רחובות)4..4
  נקודות אמן - יתרת פתיחה10,5001,8018332,660
הסבר על שיטת התאריםהסבר על הדוח