רשימת מנה"ת מוסמכים ע"י ההתאגדות הישראלית לברידג'

מעודכן לתאריך 05/08/20

מנהל תחרות בכיר (4)
יכולים לשמש כמנהלי תחרויות אחראים באירועים כגון פסטיבל, ליגות, משחקי מבחן
וכן אליפויות ישראל.מוסמכים לחנוך מועמדים למנהלי תחרויות במועדון.
צפוןמרכזדרום
עמית אסף
עמית מיכה
אנציו אנדה
בן דוד יובל
ידלין ישראל
לוי איתן
שזיפי אילן
אבנר ברי
בן ארויה אביבה
 
מנהל תחרות ארצי (3)
מוסמכים לנהל תחרויות עם נקודות אמן ארציות וכן לשמש כמנהל תחרויות באירועים כגון פסטיבל, ליגות (ב-ארצית) ואליפויות ישראל.
צפוןמרכזדרום
מנור משה פיטרס דירק
רפפורט דוד
גרינבאום ליאוניד
מיוחס מושיקו
עזרי אייל
שחר קובי
שיפטן דרור
שמעוני יחיאל
 
מנהל תחרות מוסמך (2)
מוסמכים לניהול תחרויות סימולטניות בסניפים וגם לנהל סקציות בתחרות ארצית המנוהלת על ידי מנהל תחרות ארצי.
צפוןמרכזדרום
אלון אלכס
בן דרור אריאל
בר-און יובל
גל צבי
גרינשטיין רעיה
הרץ ראובן
לביאנו דן
לוי שלמה
מונטאנו אאורליה
שפרונג הנרי
שרו חורחה
ברקי - ליברמן רות
טרגן אברהם
ידלין דורון
ישראלי דן
מורן אורית
מינץ ורד
מינץ יעקב
מירום אהרון
נחום ארז
סדיס ג'ובינה
ספייר אלברט
ספינקה גילי
פז מרדכי
צדיק מוטי
קראוסהר יהודה
קרמר שמואל
קשאוזק יאנוש
רייכמן יוסי
שפיר ערן
אופיר גלעד
זייטמן מגי
מיוחס יעקב
ניימן עירית
סגל מרדכי
סוביק מאיה
פיברט יוסף
פרוז איתי
פרוז משה
רוטבלט מרטין
שגב חן
 
מנהל תחרות (1)
מוסמכים לנהל תחרויות מקומיות במועדון
צפוןמרכזדרום
ארזיל אתי
בן יהודה יהודית
בן מרדכי עמירה
בן-דוד דני
בנישטי משה
בסט יצחק (איזי)
ברקוביץ אריה
דורון מתתיהו
דניאלי מיכה
הוכברג אבלין
הירש עדה
הפטקה מיכאל
הרץ צפורה
ורד נח
זילברשטין לייזר
זק יניב
טופז דוד
טל ברוך
טל ישראל
לחמן מיכה
סרנצקי שרה
עומר זך
צביאלי רות
צבעוני פנחס
צורי נסים
קליין גד
רוטשילד חנן
רז עופר
שחר אשר
שניידר יורם
אברנוק חוה
אילת מיכאל
אילת מלכה
איתן מוניה
ארנון גדי
ארנון לואי
בלס יהודית
בלס רמי
בן בסט גדי
בריפמן אפרים
בריפמן מיכאל
בשביץ ראובן
גוטמן הנרי
גיא חנה
גינוסר איתמר
גינוסר אלדד
גל יוסי
גלעדי ירון
גלעדי מיכאל
גלפסקי יצחק ד"ר
גרייצר נורית
דינטי אריה
דשא אברהם
הכרמלי אמליה
וישניצקי מירי
טושר רועי
טילוביץ יצחק
טרמין שרה
ינר יובל
כהן שירה
לובינסקי יובל
לונשטיין אילנה
ליבוביץ אוה
ליבסטר בני
ליברמן ברק
לידור אורן
לנג שורה
לנגי אסף
מאור נורית
מאיר אוריה
מאירוביץ מיקי
מרקוביץ אלכסנדר
מרקוביץ פנינה
נובינסקי אדם
נוה נורית
סגל פרנקה
סטניצקי דורית
עדן יעל
עסיס רויטל
פאור שירי
פין מלקולם
פכטמן רון
צ'ורניי מיכאל
ציקלג מאיר
צמח יפה
קונר מאיר
קליין מיקי
קליין עודד
קרביץ אירית
רותם אריה
ריזנברג אורלי
שנבל יגאל
שניידר אבי
תשובה נסים
אילת אוזן יובל
בבאי מאיר
בנימין שושנה
בסקין בן
ברקמן מאיר
גבעון אברהם
וורך יגאל
וקס גל
זינגר דן
טולדנו רפאל
כהן חיים
לב ברוך
לוי אשר
לוינסון שלמה
לזר נעמי
לשם דורית
מזרה יונה
מנחם אבינועם
ניימן יוסף
סמדר משה
עצמוני עוזי
פוקס איזבלה
פיברט גל
צדיק ארז
רובינשטיין שמיל
רוזנבלום אברהם
רז אמנון
רפאלי דוד
שונק שושנה